ÜRÜN SEÇİCİSİ

Hakkımızda

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hakkımızda

Üretimimiz

Kalite Belgelerimiz

 

Betafence markası herşeyi anlatıyor: 'Öncelikle Güvenliğiniz'

 

Hayatımızda karşılaşmayı arzu etmediğimiz güvenlik sıkıntılarımızda kendimizi koruma altında hissetmek ve önem verdiklerimizi en yüksek seviyede çevrelemek isteriz. Bizim görevimiz; insanların değer verdikleri herşeyi koruyabilecekleri güvenlik çözümleri sunmaktır.

Betafence, 125 yılı aşkın bir süredir, çevre güvenlik sistemlerinde Avrupa ve dünya çapında market lideri olan bir firmadır. Türkiye pazarı, bulunduğu konumdan ve artan tüketim ihtiyaçlarından dolayı Betafence’in dikkatini çekmiş, Türkiye ve çevre ülkeler olmak üzere toplam 14 ülkenin üretim ve operasyonel faaliyetlerini Betafence Türkiye’den yönetmeye karar vermiştir.

Betafence Türkiye; çevre güvenlik sistemleri konusunda sadece 2 yıldır faaliyet göstermesine rağmen bu çok kısa sürede modern üretim tesisi ve ürünleri ile sektördeki en yüksek kapasiteye sahip olmuştur.

Ürün Yelpazesi

Betafence grubu camlarda kullanılan ince tellerden, yüksek seviyeli güvenlik çit sistemlerine kadar çok geniş bir alanda üretim ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Yıllık 420.000ton tel tüketimi ile kendi konusunda en büyük grup olan Betafence’in ürün segmenti kısaca;

  1. Endüstriyel Tip Kaynaklı ve Düğümlü Teller
  2. Tarım ve Ulaşım Sektörü Çevreleme Telleri
  3. Çevre Güvenlik Çit ve Kapı Sistemleri
  4. Yüksek Güvenlik Çit ve Çevreleme Sistemleri‘dir.

Her segmentin altında ise onlarca farklı ürün grubu bulunmaktadır. Betafence ürünleri sektörde referans sayılan ve tasarım ile kalitesi sayesinde sektöre yön veren ürünlerdir.

betafence merkezi

Rakamlarla Betafence

280.000

280.000 ton tel

Betafence yıllık 280.000 ton tel tüketimi ile kendi konusunda en büyük gruptur.

#1

Pazar Liderliği

Sektöründeki en geniş çevre güvenlik çit sistemleri ürün yelpazesi ile Avrupanın lider çit üreticisi.

125

125 Yıllık Mükemmellik

Betafence 125 yıldan beri çevre güvenlik ve çit sistemlerinde yüksek kaliteli çözümler sunar. Üretimde ve ürün geliştirmede lider olan Betafence, çevre güvenlik sektöründe standartları belirler.

490M

€ 490 Milyon Ciro

€ 490 milyon toplam satış cirosu ile Betafence uluslararası çit sektöründe lider kuruluştur.

2100

2100'den Fazla Çalışan

Merkezi Belçikada bulunan Betafence bünyesinde 2100‘den fazla personel görev yapmaktadır.

14

14 Üretim Tesisi

Betafence 12 ülkede 14 üretim tesisine sahiptir. Bunlar: Belçika (Zwevegem), Fransa (Bourbourg), İngiltere (Sheffield ve Wigan), Almanya (Schwalmtal and Werl), İtalya (Tortoreto), İspanya (Burgos), Polonya (Kotlarnia), Güney Afrika (Cape Town), Çin (Tianjin), İran (Bushehr), Türkiye (İstanbul) ve A.B.D. (Ennis, Teksas)

25

25 Satış Ofisi

Betafence ‘in müşteri memnuniyetini amaç edinmiş tecrübeli satış kadrosu, farklı bölgelerde toplam 25 satış ofisinde hizmet vermektedir.

100

100 Ülkede Faaliyet

Betafence, satış ve servis güvencesi ile 100 ülkede faaliyet göstermektedir.